
Wall Street, Bucuresti, Iasi

Cheltuim banii pe prostii
și nu urmăm planul lui Guda pe 20 de ani.
Devenim toți independenți
financiar, cu venituri pasive din pensie.

Ce e ăsta? Prospectul Premier Energy?
De ce l-ar arunca cineva?
Ia să-l citesc. 454 de pagini! Astept filmul!

Anul 3000, nu se mai produc pixuri. Băncile se gândesc să accepte semnătura digitală

Hoților! O să-mi fac partidul meu virgin, cu traseiști și c*ve

Da, am auzit de Biblie, intrați!
Voi ați auzit de Salt? Mi-a schimbat viața! Asta e codul meu de afiliere

Sectorul imobiliar ne explică în presă că totul e OK. Că are cerere și prețurile
nu scad
Follow me